Net-Foodlab OÜ põhitegevus on pakkuda ulatuslikke kvaliteedi tagamise teenuste ja toodete pakette. Meie tootevalik hõlmab laboriteenuseid, arendusteenuseid, teenuste sisseostmise lahendusi ning diagnostikasüsteeme.luminometri Lõbus videoklipp ühest probiootikume sisaldavate piimatoodete kampaaniast, milles briti staar-maailmarändur Ian Wright testib oma immuunsüsteemi erinevates karmides hügieenioludes. Mõõteseadmeks on Hygiena luminomeeter SystemSURE Plus.


http://www.radioaalto.fi/#!/post/57615cda68448503008ae59c 
 
laboratorio

hygifood® - laboriteenused »

hygifood® laboriteenuste abil hallatakse kvaliteedikontrolli ja tootearenduse keemilise ning mikrobioloogise analüüsimise vajadusi. Meie Tallinna laboratooriumil on soome akrediteerimiskeskuse FINAS akrediteering (lisateave). Proovivõtulehe võib allalaadida siit.

 
 
 
 
 
kumppanuus pieni

netfood® - partnerlusteenused »

netfood® -partnerlusteenused vabastavad äritegevuse ressursse. Pakume teenuseid alates vastutavate töötajate rentimisest kuni kvaliteedi- ja laboritoimingute sisseostu lahendusteni.

 
 
 
 
 

    

hygiena logo

     Hygiena-kiirtestid »

Hygiena tootevalik katab nii luminomeetrid, ATP-testid, pinnahügieeni kiirtestid, kui ka allergeenijäägitestid. Siit on võimalik leida toiduainetööstuse vastavateks testivajadusteks sobiv meetod, olgu siis tegemist tööpindade, protsessivete, töötajate kätepuhtuse või tooteproovidega.

 
 
  
CelsisDistributor

Celsis-luminomeetrisüsteemid »

Celsis luminomeetrisüsteemid pakuvad efektiivseid testimetoodikaid toiduaine-, ravimi- ja kosmeetikatööstuse mikrobioloogiliseks kvaliteedikontrolliks. Need kiirmeetodid säästavad aega analüüsitulemuste saamisel ja võimaldavad saavutada mitmetes valdkondades märgatavat kulude kokkuhoidu.