Analüüsimeetodid enesekontrolli teostamiseks

Kuukkeli_kuva 2

Laboriteenuste efektiivseks ja ökonoomseks kasutamiseks tuleb valida iga nõude täitmiseks kõige sobivamad mõõtmis­punktid ja -meetodid. Net-Foodlab soovib, et koostöö klientidega põhineks vastastikusel partnerlusel. Koostöö kaudu paljude erinevate biotehnoloogia, toiduainete käitlemise ja keemia valdkonnas tegutsevate klientidega oleme omandanud rohkesti kogemusi ja tunneme nii klientide analüüsivajadusi kui probleeme. Oleme oluliseks pidanud erinevate üle-euroopaliste koostöövõrgustike arendamist. Selline ulatuslik oskusteave loob ühtlasi ka meie klientidele kindlustunde ja konkurentsieelise.

 

Toiduainete käitlemisega tegelevate ettevõtete enesekontrolliga seotud laboriuuringute vajadused on olenevalt ettevõttest, nende toodetest ja isegi sõltuvalt aastaaegadest väga erinevad. Net-Foodlab Oy pakub laias valikus teenuseid mikrobioloogiliste, keemiliste ja füüsikaliste analüüside osas. Üksikteenuste abil õnnestub praktiliselt igale kliendile luua just tema vajadustele vastav tervikteenus. Loe nt lisaks säilivusaja määratlemise kohta SIIT.

 
Meie analüüsimeetodite hulka kuuluvad nii traditsioonilised kui ka kiirmeetodid. Samuti oleme vajaduse korral valmis teatud üksiktoote puhul välja töötama sobivad meetodid ja klientide spetsiifilistest vajadustest lähtuvad rakendused.
 

Lisaks kvaliteedijärelevalve uuringutele pakub meie labor oma teenuseid ka erinevates tootearendus- ja ekspordiprojektides. Tule ja saa osa meie põhjalikust analüütika ning protsessidega seonduvast oskusteabest!

 

__________________________________________________________________________

 

Oled huvitatud? – võta ühendust ja küsi lisa!

 

Info ja tellimused aadressil Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen..

 

+372 56504463 - Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen. - Ülle Hödrejärv : laborijuhataja

+372 56488633 - Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen. - Raimond Ohak : müügijuht