hygifood®-laboriteenused

hygifood

hygifood®-laboriteenused katavad kõik toidukäitleja enesekontrolliks ja tootearenduseks vajalikud keemilised ja mikrobioloogilised uuringud, allergeenijääkide tuvastamine kaasaarvatud. Ka meie Tallinna labor on akrediteeritud (FINAS - T205). Analüüside tellimisvormi saab alla laadida siit.

Laboriuuringute vajadused erinevad ettevõtteti küllaltki palju. Paraku veel küllalt sagedasti kulutatakse raha ja ressursse osalt mittevajalikele ja osalt halvasti planeeritud uuringutele. Lisaks lihtsalt tellitud analüüside tegemisele pakume vajadusel ka abi ja nõuandeid efektiivsete analüüsiplaanide koostamisel.

Juhul kui eesmärgiks on gluteenivabade toodete valmistamine, siis meil on juba pikaaegsed kogemused eritüüpsete gluteenianalüüside tegemisel. Küsimuste korral võtke meiega julgesti ühendust!

Eestis ainulaadne on meie akrediteeritud labori-ATP meetod pinnahügieenile ja veeproovidele. See on kiire ja lihtne võimalus määrata pinna- ja veeproovide puhtust ning samuti tuvastada ka võimalikud kemikaalijäägid. 100 korda tundlikumana tavalistest käsiluminomeetritest kasutatakse antud meetodit ka vajadusel käsiseadmetega tehtavate ATP-uuringute valideerimiseks.

Täpsem info

Net-Foodlab Oy teenused on:

  1. Professionaalsed: tasemel kvaliteedijuhtimine ja analüüs
  2. Ettevõttesõbralikud: paindlik ja hea teenindus on auasi
  3. Usaldusväärsed: FINAS-akrediteering ja AAA-usaldusreiting