Hygiena-kiirtestid pinnapuhtuse määramiseks

Puhastustoimingute arendamine toidutööstustes on võimalik vaid juhul, kui tulemusi mõõdetakse ja jälgitakse. Oluline on ka võimalus anda puhastustoimingute eest vastutavale personalile tagasisidet nende töö tulemuslikkusest. Selleks on vajalikud selged mõõtmistulemused, kuna vaid visuaalsel vaatlusel puhtana tunduv pind võib olla kaetud märkimisväärses koguses erineva rakupõhise mustuse ja mikroobidega.  Hygiena toodetest täpsemalt.

netfood®-partnerlusteenused toidutööstustele

netfood®-partnerlusteenused pakuvad tööstustele erinevaid kvaliteedijuhtimisealaseid koolitus- ja arendusteenuseidNäiteks nagu kvaliteedi- ja hügieenihalduskoolitusedHügieeni- ja kvaliteedisüsteemiauditid, valideerimisteenused ning ka enesekontrolli ja kvaliteedisüsteemide arendusprojektidnetfood®-partnerlusteenustest täpsemalt.

Charles River Celsis®-kiirmeetodid UHT-toodete efektiivseks kontrolliks

Charles River Celsis®- meetodid kiirendavad analüüsitulemuste saamist ja võimaldavad seega hoida märgatavalt kokku ladustamisaja kuludelt. Charles River Celsis-kiirmeetoditest täpsemalt.

hygifood®-laboriteenused toidutööstustele

Meie Tallinna akrediteeritud toidulabor pakub laia valiku teenuseid toidutööstustele. Tavamikrobioloogilistele- ja keemilistele uuringutele lisaks pakume lisaks allergeenijääkide tuvastamist ning toodete steriilsuskontrolli vastavate kiirmeetoditega.   hygifood®-laboriteenustest täpsemalt.

Net-Foodlab Oy teenused on:

  1. Professionaalsed: tasemel kvaliteedijuhtimine ja analüüs
  2. Ettevõttesõbralikud: paindlik ja hea teenindus on auasi
  3. Usaldusväärsed: FINAS-akrediteering ja AAA-usaldusreiting